Panaudojus RUINEX

2017.08.24

Gerai apgalvotas mikroorganizmų derinys organines medžiagas paverčiantis į neorganines, preparate esantys mikroorganizmai taip pat skaido ir gyvūnų liekanas. nenustebkit, žmogus taip pat tam tikra prasme saprofitas. Išpurškus preparatą, mikroorganizmai aktyviai skaido organines medžiagas, sukuria judrius azoto, fosforo ir kalio junginius, atpalaiduoja anglį ir praturtina dirvožemį įvairiais mitybos elementais. Pabrėžtina tai, kad preparatas tai daro labai sparčiai. Mokslininkai nustatė, kad su RUINEX apdorota tona šiaudų ekvivalentiška 5 - 6 t kraikinio mėšlo. Šiaudų apdorojimas su RUINEX labai svarbus šiuo metu, nes lietus sustabdė javapjūtę ir atsirado laiko kitiems darbams, o sąlygos preparate esančių mikroorganizmų dauginimuisi - idealios. 

Vyraujant 12 - 28°C temperatūrai ir esant pakankamam kiekiui drėgmės, preparate esantys grybeliai auga neįtikėtinu greičiu - 20 - 30 mm per parą. Norint lauke pasigaminti gerų organinių trąšų, šiaudus belieka apipurkšti su RUINEX. Tačiau preparatas ne tik skaido šiaudus, mikroorganizmai patekę į dirvožemį sukuria simbiotinius ryšius su augalų šaknimis (sudaro mikorizę) ir esmingai pagerina augalų mitybos sąlygas. Apipurškus šiaudus galima sėti rapsus ar ruošti dirvas kviečiams. Dar viena labai gera preparato savybė - jame esantys mikroorganizmai naudoja svetimą grybieną kaip mitybinę terpę. Gaunasi, kad grybeliai veikia kaip mūsų priešų (patogenų) priešai. Preparate esantys mikroorganizmai sintetina daug biologiškai aktyvių medžiagų stimuliuojančių augalų imunitetą ir pagerinančių jų augimą. RUINEX gali slopinti daugiau kaip 60 rūšių ligų sukėlėjų, tarp kurių yra fitoftora (jau rašėme, kad Lenkijos ūkininkai naudoja bulvienojų apdorojimui), alternarija, fuzariozės, dryžligės, juodoji kojelė, antraknozės, miltligė, baltasis ir pilkasis puvinys ir kiti grybeliai sukeliantys augalų ligas. RUINEX labai naudingas auginant bulves, rapsus, pomidorus, agurkus, kopūstus, rapsus ir t.t. Labai vertingas soduose.

RUINEX universalumu nereikia stebėtis, per ilgus tyrimų metus surinkti patys efektyviausi ir plačiausiai planetoje paplitę mikroorganizmai.

Kas šiuos mikroorganizmus nuslopino "laisvėje"? Pirmiausiai netinkamas žemės dirbimas, ypač jiems kenkia gilus arimas ir chemijos bei trąšų naudotojai nesilaikantys elementarių gamtoje egzistuojančių dėsningumų. 

Atgal

UAB BIOENERGY LT                                                              
Staniūnų g. 83, Panevėžys 36151
Bankas: AB bankas "Swedbank"
Į.k.:302956352
PVM: 100007429419
a/s LT027300010134086612
Banko kodas: 73000

Noriu gauti naujienas !